Księżycowa

Księżyc to jedyne ciało niebieskie, do którego podróżowali i jednocześnie, na którym wylądowali ludzie. Tym symbolem, połączenia czegoś niedostępnego wszystkim, a zarazem osiągalnego dla jednostek, chcielibyśmy zaprosić Was do sezonu ślubnego 2019. Nie ma w nim dla nas rzeczy niemożliwych i chcemy aby każda z naszych realizacji, zachwycała Was i Waszych bliskich swoim ponad przeciętnym pięknem. Sesja stylizowana z Maćkiem Repeckim, Just Blush, Black Studio i innymi partnerami.. to okazja do pokazania piękna w inności, nieoczywistości i czymś poza standardowymi normami. Mroczne miejsce z duszą, klasyczne piękne kwiaty, piękno ludzkie i bystre oczy skierowane w jednym, wspólnym kierunku. To wszystko zatrzymane w niesamowitych zdjęciach i nagraniu jakie macie okazje podziwiać. Nasze zamiłowanie do dekoracji Waszych Wielkich Dni nabrało zawrotnego tempa i porywa nas całych w swoim nurcie. Tutaj nie ogrom slów, a piękno każdego detalu ma krzyczeć do Was swoim nieodpartym pięknem. Zapraszamy Was zatem do kolejnego sezonu pełnego zachwytów, wzruszeń i niezapomnianych aranżacji!

Natalia i Tomek – InLove

To już kolejny raz kiedy mogłyśmy współpracować z Maćkiem oraz Inlove. Tym razem cała koncepcja była bardziej surowa – zimne barwy, chłodne tonacje, brudny błękit to kolory przewodnie tej sesji. Zdecydowałyśmy się na nonszalancką fryzurę, którą pomagał czesać wiatr oraz na makijaż podkreślający piękną cerę Melisy – naszej modelki. Do make-upu użyłyśmy naturalnych kosmetyków, których skład dodatkowo pielęgnuje skórę. Całość prezentuje się nieco rockowo, buntowniczo, co podkreśla niecodzienne okrycie sukni – zamszowa ramoneska. W tym sezonie jest to w trendach – przełamanie delikatności mocnym akcentem. Może być to skórzana kurtka, designerska torebka lub ekstrawagancki bukiet. W makijażu proponujemy, aby była to mocna, ciemna i matowa szminka, a we fryzurze ciekawy dodatek – np. wianek z traw lub geometryczne ozdobne spinki. To wszystko zakrawa o mroczny klimat, jednak nadal bardzo elegancki i wieczorowy.

Justyna i Kamila – Just Blush

Natalia i Justyna to prawdziwe wizjonerki… Pamiętacie naszą poprzednią sesję “Z miłości do…“? Tym razem dziewczyny powiały chłodem. Zainspirowane motywem księżyca w nowiu, miejscem o niepowtarzalnym klimacie, poszukiwaniem piękna w inności same zaczęły inspirować. Tym wszystkim zaraziły również fotografa (a nawet kilka postronnych osób w Lubyczy Królewskiej). Zamiana ról, zupełnie jak podczas zmian księżycowych faz. Zamiast podążać utartymi szlakami, dlaczego by samemu ich nie wyznaczać? Zamiast powielać schematy, dlaczego by nie iść pod prąd? Mam wielką nadzieję, że te pytania będą towarzyszyły nam przez kolejne miesiące nadchodzącego sezonu. Chyba mogę mówić w imieniu całego zespołu biorącego udział w tych zdjęciach – chcemy inspirować. Na początek niecodzienne spotkanie w ruinach starej cerkwi i równie niecodzienna sesja. Zainspirowani?

Maciej Repecki

 

produkcja – inlove

makijaż i fryzura – just blush

fotografia – maciej repecki

film – black studio

suknia – atelier tesoro si

garnitur – jumla

kolczyki – jasamira

papeteria – bez ceregieli

papeteria – white letters

słodycze – atelier słodkości

rekwizyty – gatro4rent