Z miłości do…

Z miłości do kwiatów i dekoracji… zrodziła się w nas ogromna potrzeba stworzenia czegoś oryginalnego i kreatywnego. Pomysł na aranżacje tej stylizowanej sesji pojawił się nagle i równie szybko podjęliśmy się kompletowania wszystkich potrzebnych nam do tego rzeczy. Efekt finalny zaskoczył chyba nawet nas samych! Złoto w połączeniu z czernią i burgundem – to zawsze coś tajemniczego i nieoczywistego. Przy zakupie kwiatów szukaliśmy tych dziwnych i w najmniej standardowych kolorach… Jaką stworzyły całość? To już musicie ocenić sami. Nic nie wyglądałoby tak samo, gdyby nie pomoc i wsparcie naszych partnerów, którym z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować. Ta sesja była dla nas fantastycznym wyzwaniem, które okazało się również świetną zabawą i przestrzenią do kreatywnego wyżycia się. Chcieliśmy też pokazać Wam, że jesteśmy “inni niż inni”, a pokłady naszych pomysłów mogą Was jeszcze zaskoczyć nie jednen raz…

Natalia i Tomek – InLove

Z miłości do makijażu i fryzur… Makijaż i naturalne piękno, czy da się to połączyć? Naszą ideą jest przede wszystkim naturalność i lekkość, coś co podkreśli atuty kobiet. W studio Just Blush zajmujemy się przygotowaniem Panien Młodych w dzień, jakim jest ślub. Najpiękniejszy makijaż i fryzura to naszym zdaniem promienna, rozświetlona i nawilżona skóra, fryzury lekkie, dziewczęce, dobrane indywidualnie do kształtu twarzy. Kochamy kobiety i to, że każda z nas jest inna. Dzięki rozmowie, obserwacji sposobu bycia, postawy, usposobienia – określamy jaka stylizacja pasuje do danej osobowości. Makijaż i fryzura daje nam możliwość kreowania wizerunku, dodaje pewności siebie i podkręca kobiecość. Przy tym projekcie postarałyśmy się stworzyć spójną całość, aby nasza modelka i model współgrali z tłem alternatywnej i oryginalnej aranżacji sesji. Po otrzymaniu propozycji współpracy przy planie zdjęciowym od razu pojawił się pomysł na rozświetlony makijaż i włosy “czesane wiatrem”. Uroda naszej modelki była na tyle ciekawa, że postawiłyśmy na tzw. naked skin czyli “nagą skórę” – co oznacza minimalizm w makijażu – w ten sposób podkreśliliśmy cudne piegi! Efekt “just blush” osiągnięty!

Justyna i Kamila – Just Blush

Z miłości do zdjęć… fotografuję. Przechwytywanie tego co piękne, tego co wartościowe, interesujące jest moją pasją i zawodem jednocześnie. To sposób na wyrażenie siebie, to szansa na pokazanie swojej wizji świata poprzez zdjęcia właśnie. Dzięki tej całej miłości do fotografii mogę zatrzymywać momenty nieuchwytne, hibernować najlepsze wspomnienia, a nawet wywoływać łzy prawdziwego wzruszenia. Dzięki tej przygodzie utwierdziłem się w przekonaniu, że piękno nie ma rodzaju niejakiego. Piękno jest kobietą… To co można odkryć w, tylko z pozoru, zwykłych osobach jest dosłownie niesamowite. Czarujące spojrzenia, nieśmiałe uśmiechy, szczere gesty, małe subtelności, czy po prostu szczęście spowodowane obecnością drugiej osoby. A jeśli to wszytko umieścimy w ciepłych promieniach słońca i równie pięknym otoczeniu, nie pozostaje nic innego, jak chwycić aparat w dłoń i fotografować. Z miłości do zdjęć powstał też ten wpis. Nie mogłem odmówić wzięcia udziału w czymś zapowiadającym się tak pięknie i odmiennie jednocześnie. Choć to nasz pierwszy, to z pewnością nie ostatni wspólny projekt.

Maciej Repecki

Z miłości do ludzi… Bo ludzie są niesamowici. Robią kosmiczne rzeczy, zaskakują, przekraczają nieprzekraczalne granice, mają genialne wizje, realizują niebywałe pomysły. Choć każda z osób, która dołożyła swoją cegiełkę do naszego projektu zajmuje się całkowicie odmienną dziedziną, wszystkich nas łączy miłość do ludzi. Nie mogło być inaczej! Każdy z nas wykonuje swoją pracę by zachwycać innych, tworzyć coś pięknego, robić rzeczy, które na zostaną w pamięci. Rzeczy, które będą fascynować, inspirować, wzbudzać emocje. Niezależnie od tego czy jest to najmniejszy detal dekoracji, czy wymarzona od lat suknia ślubna. Naszym wspólnym bodźcem była chęć stworzenia czegoś innego, nieoczywistego, intrygującego, a naszą zespołową motywacją było zamiłowanie do piękna. Nie będziemy też ukrywać, że była to dla nas niemała przyjemność, w końcu kochamy to co robimy! Poniższy efekt końcowy potraktujmy jako początek i zapowiedź jednocześnie… Jesteście gotowi?

Maciej Repecki

zdjęcia: Maciej Repecki

stylizacja i dekoracje: InLove

makijaż: Just Blush

modelka: Katarzyna Markiewicz

model: Mateusz Lis

suknia: Boso

papeteria: bez ceregieli

dodatki: wesellove, rekwizytornia & company, kreatywne wesele, złote szućce

video: Black Studio